| harapalbdeioncreanga a întrebat:

Buna!
Am si eu nevoie urgenta de Microsoft word.nu il am pe calctulator si vreau sa il instalez dar nu gasesc niciunde. zilele trecute cand cautam am gasit sa achizitionez pachetul cu euro, pe de telefon, dar nu mai gasesc unde.
Am cautat si la ei pe site si pe toate site urile posibile si nu mai gasesc.
Va rog dati mi un link de unde sa il cumpar, am mare nevoie de el. Multumesc!

1 răspuns:
| iSwag a răspuns:

Nu ai office? Microsoft Office include word. http://www.go4it.ro/download/office/microsoft-office-2010-7518295/