| anonim_4396 a întrebat:

Deci vorbeam cu un baiat inainte si dupa nu am mai vb dar mie imi place foarte mult de el asa si el eri iar s-a bagat in seama cu mine pentru ca sa despatit de prietena lui a spus ca vrea sa ne intalnim asa ca as spus da nu ne-am intalnit in prima zi in adoua a spus ca iesi cu prieteni si ia nu ne-am mai vazut iar in seara aia mi-a raspuns super frumos la telefon si se comporta super bine si mi-a spus sai trimit mesaj cand ma trezesc i-am trimis iar dupa accea el mi-a raspuns si am vazut ca mi-a raspuns cam sec si am vazut ca a iesit la cafea cu fost lui si pe mine nici nu m-a sunat nu stiu ce sa fac el mi-a spus ca ma place dar azi nu m-a sunat de loc si trebuie sa ne intalnim la o cafea si nu stiu ce sa fac l-am sunat si pe la 11 jum si nu mia aspuns iar pe net mi-a spus ca vb cu maicasa si de asta nu mia putut raspunde si nici nu ma mai intrebat ce fac sau daca sunt bine eu acum nu stiu ce sa fac daca sa-l sun sau sal mai bag in seama spuneti-mi si mie ce sa fac mie imi place de el si nu pot sa mi-l scot din minte! Funda cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| d33utza003 a răspuns:

Nu te agita prea mult...Asteapta sa il prinzi odata pe internet si vorbeste calumea cu el. Explica-i ca iti place de el, mai discret asa, si vezi daca te place si daca nu cumva s-a impacat cu fosta. Incearca sa nu pari nici "disperata".

| MissFashion a răspuns:

Scuze greselile gramaticale dar sunt foarte nervoasa

| teodoram a răspuns:

Se pare ca nici el nu stie ce vrea! Daca inca mai ti la el, spune-i chestia asta si intreaba-l daca mai are sentimente pentru tine sau daca vrea sa mai aiba vreo tangenta cu tine, daca nu demonstreaza-i ca nu-ti mai pasa si gaseste-ti pe altcineva.