| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am o problema imi place de Nicole Cherry credeti ca am vreo sansa adica ia are 16 ani eu am 15 etc.

Răspuns Câştigător
| Xscape a răspuns:

Da, este o problemă că,, ia " are 16. Lasă celebrităţile laughing

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nici o sansa la ia.

| Drolja a răspuns:

Cine naibii mai e si moarta aia?
Nu, nu raspunde.

| Doub a răspuns:

Viaţa e grea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie imi place de Marlon Roudette dar... e prea insistent cu mesajele happy

| Armenianeek a răspuns:

Ce sa-i faci, la toti ni-i greu laughing

| Bmth_Emi_1996 a răspuns:

Si mie imi place de Oliver Sykes din trupa bmth, dar nu am ce face

| helphelphelp a răspuns:

Si mie îmi place de florin ristei si diferenta de ani este mare, deci asta este

| Robu_Andrei_1960 a răspuns:

Dragostea nu are varsta

| PolarBear a răspuns:

Ba esti nebun? Daca iti placea de vecina de la 2, te mai ajutam cu un sfat, o parere laughing Da' tu direct Nicoleta Cireasa laughing)

| Negoita_Alexia_1997 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa mai zic nu cred ca ai