| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti despre vedetele din Romania? De exemplu Nicole Cherry. Ce credeti despre ea?

Răspuns Câştigător
| LexuDeea a răspuns:

Cred ca vedetele noastre iubite devin cam erotice si se indreapta spre droguri, fumat si alte lucruri daunatoare. Copiii care le admira si vor sa le calce pe urme nu isi pot da seama ce persoana au iubit si acum in ce hal au ajuns. Majoritatea oamenilor au ajuns sa se drogheze, sa fumeze si sa fie mai erotici datorita faptului ca au admirat niste vedete care cu timpul s-au schimbat negativ si le-a influentat si lor viata.

8 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

E foarte buna in ceea ce face

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vedete? ce vezi tu pe la TV nu sunt vedete, sunt niste mascarici.

Florin Piersic e o vedeta nu Ciresica

| LoveSleep a răspuns:

Vrei să zici "Nicoleta Cireașă".
Sună mai nașpa decât cântă.

| Doub a răspuns:

Canta o muzica comerciala de 2 lei.

| AirănMeidăn a răspuns:

Hm, naspa

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nicole Cherry este inca la început. Mai durează pana o sa ajungă ea ca celelalte vedete din România. Desi, a început bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o fetita simpatica.
Mie imi place de Delia.Ma rog, nu muzica ei ci aspectul fizic.

| BizSinir a răspuns:

Pai Nicole Cherry e o cantareata ca oricare alta care a adoptat acest stil pop dar melodiile ei nu sunt cinestie ce. "Incet incet observ ca adopta de fiecare data alta atitudine si incepe sa devina o artista stearsa-ca celelalte de altfel.winking