| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere din afara asupra unei situatii. Un coleg este foarte prezent in viata mea de ceva timp. Vorbim mult, ne mai si tachinam si sunt acolo mici intepaturi si tot felul de "glumite." Ma ajuta, ma baga tot timpul in seama, odata a batut cineva un apropo cum ca as avea prieten si el a reactionat foarte serios intrebandu-ma "Ai prieten?". Am fost la o petrecere de Craciun si inainte sa plecam a zis ceva de genul ca sunt frumoasa, dar nu chiar cu cuvintele astea. Cand am plecat de la petrecere era toata lumea preocupata de mine ca daca am cu ce sa ma intorc acasa si el s-a oferit sa merg cu el cu taxi-ul acasa. A doua zi m-a intrebat daca am ajuns cu bine acasa, a fost dragut. Numai ca in aceeasi zi mi s-a parut ca a facut o gluma deplasata la adresa mea si nu am mai vorbit cu el toata ziua. S-a tinut atunci dupa mine de vreo 3 ori sa imi explice ca de fapt era doar o gluma si sa inteleaga de ce m-am suparat, ce m-a deranjat si era foarte contrariat ca nu mai vorbesc cu el. Ce e de facut si cum vedeti toata situatia asta? Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Dacă îți place de el, poți sa treci peste gluma deplasata cu condiția ca pe el sa îl ducă capul și sa știe altădată sa nu exagereze

| HadesSs a răspuns:

Pai e clar ca baiatul asta ține la tine, ai grija sa nu il pierzi happy

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca Te a Jignit peste masura si consideri ca nu poti trece peste! Iti propun sa l uiti! Probabil a incercat doar sa te impresioneze si n a mai putut sa se abtina! Sa nu zic ca a jucat probabil teatru!

| SupMates a răspuns:

Oameni mai si greșesc, nu trebuie să il respingi doar pentru o gluma idioata, daca se repeta da, este o problema dar din moment ce a fost o greseala poate fi iertat happy

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Continua relatia...
Aidraci.Ro - Te Joci In Draci!
Aidraci este un joc românesc de browser, în care te joci
cu dracii pe care ţi-i produce traiul din România...

Poți câștiga 200 Credite pentru fiecare Jucător adus de tine și care ajunge la Nivelul 3.
Dacă vrei să ajuți România, poti aduce jucători, trimițând prietenilor tăi link - ul ăsta:
https://www.aidraci.ro/ inregistrare- 13340
pentru a se înregistra.

| AlexuTzzuAlex2000 a răspuns:

Eu zic ca baiatul e interesat de tine si ca gluma a fost doar o gluma!

| M13 a răspuns:

Nu trebuie sa iei glumele proaste in serios