| LaurentiuRomania a întrebat:

Salutare, am si eu o întrebare.laughing
Cum scoateți voi sau cum se scot petele care rămân în urma actului sexual pe haine?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste apa rece si sapuna. Eventual si putin inalbitor de rufe marca Ace.

| Emilian65 a răspuns:

Le bagi in masina de spalat rufe, pui detergent pentru spalat rufe, dai drumul la masina si astfel ai rezolvat cu scoaterea petelor de care vorbesti tu

| Sofer a răspuns:

Faci sex cu hainele pe tine?
Bagi la mașina de spălat.

| Floridori a răspuns:

Hhhmmm...Prin spalare?!

| MValentin a răspuns:

happy dar ma gândesc cu ce ai putea murdări hainele in timpul actului sexual incat sa nu se spele?

| LaurentiuRomania explică:

Bai ideea e ca e un hanorac negru pătat care nu mai iese cu nimic, nu știu ce sa I mai fac =]]