| dydy22 a întrebat:

Salutare am si eu o problema am sters din greseala un folder cu poze. vreau si eu un program care sa le recuperez am gasit mai multe dar imi gaseste numai fisiere si tot felul de poze din windows, cine stie un program bun

4 răspunsuri:
| gabrielgypps a răspuns:

Se poate sa le fii distrus cu totul.

| Mar a răspuns:

Ai dat pe recycle bin (au gunoi in romana). acolo ai toate chestiile care le-ai sters nu stiu la tine daca le salveaza acolo sau le-a sters de tot! daca vrei sa faci curat in recycle bin day delete pe ce vrei sa stergi.in fine eu ti-am zis o tactica la mine nu stiu la tine cum e calculatorul

| alexulu a răspuns:

Incearca recuva de la piriform

| IustinTheBest a răspuns:

Cel mai bine este ca la Recycle Bin sa activezi optiunea Display delete confirmation dialog sau ceva de genu'. Depinde ce Sistem de operare ai