| orang23 a întrebat:

ieri am sters din greseala call of duty-ul si vreau sa mi-l recuperez am incercat cateva programe de recuperare a datelor si cand imi da ce am eu sters imi da foarte multe fisiere si nu stiu care sunt sa le selectez exista vreun program de recuperare care sa iti arate doar folderul asa cum a fost el?

2 răspunsuri:
| jonyboy22 a răspuns:

Nu prea cred ca il vei gasi dar nu este nici o problema poti downloada altul il instalezi tot acolo unde a fost celalalt iar salvarile o sa le ai pentru ca au ramas undeva in c si daca nu ai reformatat c-ul este ok

| LiviutzuAs a răspuns:

Incearca sa intri pe http://www.datarcv.com si gasesti acolo ceva programe de downloadat