| USXXSU a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu fetele. De fel sunt timid, dar am curajul sa le abordez, problema fiind ca nu stiu ce sa discut cu ele mai departe...

Putin ajutor? straight face

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| VICTORTPURO a răspuns:

O tehnica buna este sa faci in asa fel in cat domnisoarele pe care le abordezi sa vorbeasca ele mai mult decat tine, tu doar tinele in intrebari mai mult, ce le place, ce fac in timpul liber, si o multime de chestii catusi de simple, asa se va isca acel dialog in care totusi o sa te conectezi si tu, in timp ce vorbiti incearca sa retii cat mai multe detalii din ce iti povesteste, ca sa poti sa ai in rezerva ce sa o mai intrebi dupa ce termini un subiect, mult successwinking

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Nimeni nu știe. Toti învățam. Mai departe, înveți să si asculti sau sa duci discuția in interesul persoanei care te ascultă. Doresti sa cunosti femeia de langa tine? Pune i intrebari, fii interesat de ea! Totul vine de la sine.

| Helpme99 a răspuns:

Iti recomand canalul de Youtube RSDmax