| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am si eu o problema de cate ori fac sex cu prietena imi dau drumu greu, dureaza foarte mult. Si nu stiu de ce poate este o problema ma poate ajuta cineca.

Răspuns Câştigător
| pissypik a răspuns:

Eu nu stiu ce baiat ar vrea sa isi dea drumul repede parerea mea e ca tu probabil te gandesti "mama nu-mi mai dau drumu odata?".si din asta iti vine asa greu. poate nu traiesti clipa asa intens

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu esti nici obosit si nici creierul tau nu e preocupat de altceva, e cazul sa faci o vizita unui medic urolog.

| damy92 a răspuns (pentru greece12):

Mersi poate am sa fac si o vizita mersi inca o data

| greece12 a răspuns (pentru damy92):

Da,poate ca nu va fi nevoie!

| Roo a răspuns:

E posibil sa nu fii foarte excitat in timpul actului sexual sau ca prietena ta sa nu te excite foarte mult sau ca tu sa-ti concentrezi atentia in alta partewinking