| Sanity1337 a întrebat:

Salutare am si eu o problema ma doare un texticul acum aproximativ trei ore m-am masturbat si dupa catva timp a inceput sa ma doara din senin ce sa fac! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vlad_Raicu_1996 a răspuns:

Posibil in momentul orgasmului ai avut o pozitie proasta sau ai presat pe "oua". Daca persista, ai face bine sa vizitezi medicul ca nu te musca. Sanatate!

| teo530 a răspuns (pentru Vlad_Raicu_1996):

Dar chestia e ca orgasmul e doar la fete si ce naiba pozitie proasta sa ai iar daca le-ar presa l-ar durea eu zic ca daca mai ai si dimineata durerea sa mergi la medic(singur ca sa nu ai probleme cu parintii)sau chiar si cu parintii decat sa fie o problema grava mai bine un pic de cicaleala

| Sanity1337 explică (pentru Vlad_Raicu_1996):

Dar, mi-e jena sa ma duc la medic si nici nu stiu cum sa ma exprim

6 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Si eu am patit
Mi.a trecut peste vre.o 2-3 zile ma durea tare
Probabil ai stat pe ceva rece

| NameInUse a răspuns (pentru AIeXxX):

Daa, s-a masturbat pe gresia din baie. laughing

| MulaJunior1 a răspuns:

Tael

| CamilaBianca a răspuns:

Ai cancer