| Nutella123456789 a întrebat:

Astazi cand m-am ridicat din pat am simtit o durere in jurul burtii. Apoi peste catva timp a inceput sa ma doara doar in partea de jos.Mi s-a facut frig, ma doare capul si am febra.Eu ma gandeam ca e o raceala la burta.Voi ce spuneti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sensitive a răspuns:

Cand racesti si nu te imbraci adecvat cand este mai frig, poti raci! mai ales persoanele foarte sensibile, eu am patit asa ceva!

4 răspunsuri:
| MineIsLikeABridge a răspuns:

Frisoane de la hormoni daca esti adolescenta sau apendicita, raceala nu cred

| ??????? a răspuns:

Ca sa fiu sincera nu am auzitde raceli la burta, dar poate ai mancat ceva ce nu tia priit sau trebuie sa iti vina problemele. Daca vezi ca nu iti trece du-te la doctor iti poate spune exact ce ai patit.Bafta!

| Sensitive a răspuns (pentru ???????):

Cand racesti si nu te imbraci adecvat cand este mai frig, poti raci! mai ales persoanele foarte sensibile, eu am patit asa ceva!

| Sensitive a răspuns:

Exact,este doar o raceala!

| Vara200 a răspuns:

S-ar putea sa-ti vina ciclul!