| Manfred a întrebat:

Salutare As avea o intrebare: Din ce motive v-ati despartit de primul/a iubit/a? Si cat a durat relatie? La ce varsta?

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Primul iubit a fost la 14 anibatting eyelashes, si a durat 9 lunilaughing dupa ne-am despartit pentru. ca am terminat scoala, si ai mei nu stia, si nici nu erau de acord cu o relatielaughing, si asta a fost! a fost greu dar, am renuntat! nu mai suportam sa ii tot mint pe ai meisad. era cel mai bine asa, chiar daca il iubeam enormsad... si, nu m`am culcat cu elsmug! si era si mai mare dek mine ca 4 anilaughing))

| Paula007 a răspuns:

Nu vrei sa stii cam multe? sa-ti las si seria de la buletin?

| Ivallll a răspuns:

Pai prima mea relatie a durat un an... aveam 15 ani si ne-am despartit din cauza parintilor mei fiindca nu erau de acord cu el sad asta e

| JelLy_3370 a răspuns:

Eu cand sunt cu un tip ma plictisesc repede, cea mai "seioasa" relatie a fost d 4 saptamani(la 13ani) si m`am despartit de el ca ma plictisisemrolling on the floor))stiu e stupid si ciudat dar asta elaughingbatting eyelashes:*

| Laya a răspuns:

Prima mea relatie... offf, ce amintiri!batting eyelashes
Ei bine, 14 ani (copila), a durat 1 an si jumatate. Ne-am despartit pentru ca eu am plecat in alta tara, amandoi ne-am "maturizat" si ne-am dat seama, ca n-o sa mai mearga. Fiecare a inceput sa vrea ceva total diferit. Dar, au ramas amintirile si nostalgia vremurilor de demult.

| didixdsgregtrh a răspuns:

Buna. pai prima mea relatie a fost la 13 ani. a durat doar 3 zile si s.a despartit de mine din cauza timiditatii mele.straight face