| GeOrGy2110 a întrebat:

La ce varsta a ti avut primul iubit? Cat a durat relatia voastra?

9 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

13 ani si a durat vreo 3 luni.

| WooLove a răspuns:

Mda la 18 am avut iubita si am durat aproape 8 ani :-D

| TVD13 a răspuns:

Mmm Primul meu Prieten. Imi amintesc parca a fost ierilaughing))
Pai primul prieten pe bune adica cu care nu m-am jucat sau cv de genu acesta a fost la 13 ani si a tinut o luna. Cred ca a fost cea mai lunga relatie a mea. Da lunga si plictisitoarelaughing))

| Ana94 a răspuns:

Păi primul prieten l-am avut acum câteva luni, când tot 16 ani aveam laughing A ţinut vreo 2 luni dar încă mă mai simt dezamăgită, deşi a trecut o lună de la despărţire sad

| DanutSsZza a răspuns:

Pai primul meu prieten a fost la 10 ani si relatia a durat 1 an si cateva luni big grin Dar a fost foarte plictysitor ca de obicei mie imi plk relatile mai scurte ca sa nu devina plictisitoarebig grinbig grin

| mich3ll329 a răspuns:

Poi la 12 ani si a durat 7 luni si 2 saptamanilaughing

| Allecsandra_8013 a răspuns:

Primul meu prieten a fost la 15 ani si a durat 1 saptamana:d

| denisab2 a răspuns:

Pai primul meu prieten a fost mai mult o chestie de copii; adica in clasa intai(la 7 ani)si a tinut pana am terminat a patrabig grin

| Whatever_5292 a răspuns:

Hmmmmm.Primul meu prieten l-am avut la 14 ani cred, si a tinut doar 2 saptamani relatia laughing