| Stefy200 a întrebat:

Astazi s-a intamplat ceva ciudat.un coleg nou a vrut sa am sarute.De cateva zile imi tot facea cu cohiul, ma lua in brate"accidental", imi dadea palem la fund si chestii din astea.Mai multic olegi au zis ca ma place si de fata cu el...iar el nu a ripostat sau ceva.Si astazi am ramas eu si inca vreo 3 colegi printre care si el sa facem curatenie in clasa.Si el nu ma lasa sa duc gunoiul..si cand in sfarsit l'am dus a venit cu mine.Pe drum imi tot zicea ca am o pata pe gata si se apropia de mien si ma lua de mana. Apoi am intrat in clasa, restul au ieist si un coleg ne'a incuiat acolo pe mien si acel coleg cu pricinalaughingsi mi-a zis ca vrea sa vorbim si se apropia de mine si cred ca vroia sa ma sarute deoarece m'a avertizat colegul meu de banca ca el va face asta....si intr'un final s-a descuiat usa si am iesit.Am plecat acasa.Ce sa fac daca mai face chestii din astea? Eu nu il plac neaparat.e dragut si vorbeste frumos cu mien si uneori ma face sa rosesc..insa mai este o rpoblema:eu nu am avut primul sarut si daca el va vrea sa ma sarute imi e frica de ce va urma.Ce sa fac? Multumesc mult, papahappy

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa il refuzi daca nu il placi si sa nu mai cedezi asa usor

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna. Daca el te place si tu il placi la randul tau atunci ai putea sa ii dai o sansa insa am impresia ca baiatul asta nu vrea decat sa te sarute apoi sa continue cu jocurile lui. Alte cateva palme peste fund si lucruri de genul asta. Tu il cunosti mai bine, ai spus ca ai vorbit cu el si iti place cum vorbeste. Insa comportamentul lui cam lasa de dorit.

| Stefy200 explică:

Multumeschappy

| neutrino a răspuns:

Daca doreste, o fata stie intotdeauna cum sa respinga avansurile, chiar badarane, ale unui baiat.

| Azµre a răspuns:

E grav că te lași atât de ușor...

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Parerea mea este sai dai o sansa daca si tu il placi asa putin ca sa isi dea seama singur ca tu i-ai dat o sansa din binevointa ca sa vada cu nu prea va potriviti asta in cazul daca nu vrei sa fii cu el. Daca vrei fii cu el si vedeti cum merge. Asta e parerea mea.
Succes!

| AncaAncu a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi usor pentru ca dupa aia o sa te ia de fraiera, mai lasa-l sa stea pe jar. Iar raspunsul il dai mai tarziu (2-3 saptamani). Succes!

| Xtreeem a răspuns:

Daca nu-ti place cu adevarat de el..respingel e simplu...dar daca iti place si inca nu ai avut primul sarut lasa-l pe el sa te conduca...dar faza cu palmele la fund doamne ce veche e oh go onasta nu e un semn ca te placewinkingse da mistocarlaughing

| Alina993 a răspuns:

Cu ce iti facea tipul? cu ochiul?