| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg de care imi place mult. El se apropie de mine dar eu sunt mai timida. Si el ma place,cum ma pot apropia de el, Fundita happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i lui sa se apropie mai mult si eventual sa puna si mana, pentru a ramane mai mult timp apropiat de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Incearca sa il intrebi ceva la care sti ca se pricepe si astfel sa initiati o conversatie.

| stefypuf a răspuns:

Sfatul meu ar fi: sa incerci sa treci un pic peste timiditate si sa te apropi incet cu incet de el. Incearca sa intri in vorba cu el, sa participi la unele discuti la care te pricepi si la care ia parte si el. Sper ca te-am ajutat un pic. Si bafta in continuare! happy