| MihaiV01 a întrebat:

Salutare băieți! Am o problema si as vrea sa imi răspundeti cat se poate de concret.
Daca si voi ați trecut prin asta as vrea sa imi spuneți ce ati facut sa scăpați.
Deci mai precis ieri am început sa vorbesc cu cineva pe Fb, ma rog nu stiu cine sau ce e pentru ca conturile noastre sunt anonime si numele sunt total paralele.
Deci de fiecare data cand vorbesc cu persoana asta ma excit la culme si ejaculez de fiecare data.
Ieri am vb cu aceasta persoana de dimineata pana seara târziu si m-am masturbat de 5 ori si nu e sănătos ...astăzi am facut-o de 3 ori, va rog spuneți-mi ce sa fac... daca ii dau reject poate o supăr si nu vreau sa par nepoliticos.
Va rog doar cei cu experiență sa imi răspundă.
Si as avea o rugăminte sa nu ma luați la mișto.
Nu cred ca sunt singurul care a patit asta.
Va mulțumesc!

Răspuns Apreciat de Editori
| Valentina8 a răspuns:

Dragul meu, daca tu consideri ca ceea ce ai scris mai sus este o problema serioasa ai nevoie clar de un psiholog sau de o persoana cu mult mai in varsta cu care sa vorbesti. Doresti sa scapi? Opreste-te pur si simplu. Totul se intampla virtual, traiesti intr-o lume virtuala. Sfatul meu este sa petreci mai mult timp afara, in afara conexiunii cu lumea virtuala. Sa te apuci de un sport. De ce te intereseaza daca se supara? 1-Este o persoana necunoscuta. 2-Daca-ti doresti cu adevarat sa scapi te vei opri pur si simplu. Daca nu poti inseamna ca nu vrei indeajuns de mult. Cauta ajutor!

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Incearca sa vorbesti mai rar cu acea persoana ca sa nu ai probleme cu sanatatea.

| DeeaCarmen a răspuns:

E cred că și din cauză că ești virgin.
Cred că mulți băieți au pățit-o, dar nu știu dacă o să îți recunoască unul

| DeeaCarmen a răspuns:

Mi se pare puțin normal și cu timpul o să îți treacă

| MihaiV01 explică (pentru Emilian65):

Incerc frate dar ma spamează cu mesajele... si daca nu ii răspund se supără si e de treabă părerea mea

| MihaiV01 explică (pentru DeeaCarmen):

Scz dar nu mai sunt virgin de 3 ani big grin oricum mai aștept răspunsuri
si nu stiu cum dar parcă simt reacțiile adverse gen somn, molaseala si un fel de slăbiciune plus ca sunt si anemic
Mersi pentru răspuns oricum!

| MihaiV01 explică:

Da doamna aveți dreptate
Oricum mi-a mai dat mesaje dar nu i-am mai răspuns... oarecum m-am atașat de aceasta persoana
Ce ma excita cel mai tare e faptul ca e anonima si chiar ea mi-a spus ca voi afla la momentul potrivit ce e...dar sincer chiar m-a pus pe jar ...pana acum mi-a dat doar 2 indicii :par saten si ochii verzi, chiar n-am cum sa nu ma excit dar pana la urma e si sănătatea mea in joc deci voi depune un efort
Va mulțumesc pentru sfat!

| Valentina8 a răspuns (pentru MihaiV01):

Inca ceva, poate e vreunul din prietenii/prietenele tale care vor sa si bata joc de tine.
Ai grija de tine, eu fiind o persoana ce se respecta n-as lasa sa fiu bataia de joc a nimanui. Fa la fel! Seara placuta :*

| MihaiV01 explică (pentru Valentina8):

Nu am doar 3 prietenii si nici aia...
Contul meu de Facebook e fara poza asa ca intru foarte rar pe el
Eu cand m-am uitat la mesagerie nu imi venea sa cred ce văd
Dupa am întrebat-o de ce a facut asta. mi-a spus ca a vrut sa se descarce si ca are nevoie de cineva cu care sa vorbească și a găsit profilul meu la nimereala asa ca s-a gandit ca e profil abandonat
mi-a mai povestit cum are probleme cu familia, lumea din jur
Eu m-am oferit sa ii răspund si sa o ajut sa treaca peste deoarece cunosc aceasta durere si nu i-o doresc nimănui
Problema cred ca e la mine de fapt
Cand mi-a zis de par saten si ochi verzi pur si simplu m-a innebunit
momentan nu i-am mai răspuns
Dar imi pare rau de ea/el si nu il pot lăsa