| Cosminovici18 a întrebat:

Daca Rusia are cele mai frumoase femei atunci intrebarea mea este Care tara are cei mai frumosi barbati?

Răspuns Câştigător
| Visatoarea a răspuns:

America,mai exact in Marea Britanie!

9 răspunsuri:
| dyyva a răspuns:

Brazilia

| nekokami a răspuns:

Marea Britanie in America.nah ca am mai vazut-o si pe asta. rolling on the floor

| lilstar a răspuns:

WTF? cum sa crezi frate ca Marea Britanie e in America si sa primesti si funda pentru astastraight face LOL
Iar raspunsul cu barbatii din India, Dumnezeule avem destui rromi in Romania, daca nu stiati, tiganii provin din India.
As raspunde intrebarii in felul urmator: Fiecare tara isi are barbatii ei frumosi. Nu putem generaliza pentru ca am vazut parti bune si parti proaste in fiecare tara.

| Galiutza a răspuns:

Moldova) Peace

| Xlove64 a răspuns:

Hahaha
Unde ai auzit ca Rusia are cele mai frumoase femei/fete
Nu e adevarat.din cate stiu eu
Rusoaicele sunt niste betive
Si cei mai frum barbati...hmm
Cred ca Franta sau Romania smug

| Samarra a răspuns:

Cei mai frumosi barbati sunt in India si in tarile musulmane (arabii :X:X:X).

| Priss99 a răspuns:

Sunt de acord cu Leagacy! noi suntem cei mai cei!

| LeaGacy a răspuns:

Ce aveti ma Romania are cele mai tari fete si baietismugsmugsmug

| LeaGacy a răspuns:

Ms prisci happy