| Forevăr a întrebat:

Salutare.
Deci..il plac...am vorbit de cateva ori. Cand vorbeam am observat ca-mi zambea. Dar habar n-am daca ma place sau nu. Nu suntem in aceeasi clasa, dar cei din clasa lui si a mea stiu ca il plac..M-am gandit sa-i scriu o scrisoare oh go on

Cum sa-i arat ca-l plac, cum sa ma comport cand il vad?

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Eu zic ca mai bine i-ai spune pe mess sau daca vrei sa fie mai special si scrisoarea merge

| DryLeaf a răspuns:

Salut,

Pai... i-ai putea spune ca-l placi happy
Si de acolo vei vedea unde merg lucrurile.

Si cu scrisoarea merge, dar cum i-ai inmana-o? daca ai pune pe cineva sa i-o dea, nu este ok.

winkingBafta happy

| 1234abcd a răspuns:

Serios scrisoare? e cam invechit nu crezi? pai ai putea sai zambesti si tu sa il intrebi depre ce sport ii place, sau felul lui de mancare preferat, formatia/trupa favorita, si multe alte chestii. sigur va observa ca iti plasa de el si de lucrurile care ii plac lui...si daca nu face el primul pas intreaba-l tu daca vrea sa iesiti in parc, la mall sau la un suc(primele italniri eu zic sa le faceti in grup adica sa vina si prieteni deai vostri dupa ce va mai cunoasteti iesiti si singuri+ca daca ii ceri din prima o intalnire numai voi doi o sa creada ca esti obsedata de el

| Iulianaiuli78 a răspuns:

In 2012 se scriuau scrisori

| just4mee45 a răspuns:

Nu incerca cu scrisoare pentru ca o sa te faci de rusine. si nici la scoala. incearca pe mess.dar nu din prima zi in care vorbesti cu el. dupa 2-3 zile. apoi intrabal daca te place..si poate se uita la tine pentru ca vroia sa vada cum arati si altele.