| robinho a întrebat:

deci ma intilnesc cu o fata si imi spune cai place de mine si tot asa mai departe dar mi-a spus ca vrea sa facem o pauza mica, caci mi-a spus ca o venit un timp in care ea nu stie ce vrea...parca vrea sa ne intalnim mai departe, parca nu vrea sa se intilneasca in deobshte cu nimeni, de aceea are nevoie de putina singuratate, apoi iarashi sa ne intalnim in pace, cum credeti ce as fie? de ce face ea asa ceva? cum sa cred? fetelor trebuie sa le fie cunoscut asa ceva, daca stiti ajutati-ma.mersi

7 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Probabil are o perioada incarcata sau e o forma de a spune `pa, pa`...nu este sigura de sentimentele ei, dar ai grija sa nu se joace cu ale tale.

| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
este un pic indecisa...hee hee este ceva normaltongue.este o perioada a unei fete cand ea nu mai stie ce vrea si ce sa faca si practic are nevoie de un pic de timp ca sa se gandeasca ce vrea de la viatawinking
tu fii dragut si duii fete'i un trangafir sau o floare ca sa stie ca tu mereu vei fii langa ea cand are nevoie de ajutor si cand se simte singura:*:*
ai grija de ea si de uh.:*:*:*

| SlobodLaGura a răspuns:

Cand ai luat-o trebuia sa citesti manualul de instructiuni ca sa nu intampini problemele astea. Lasa-i mai mult timp liber decat are nevoie, vine singurica tine.

| ////////////// a răspuns:

De fapt ea poate crede ca nu-i poti oferi ceea ce vrea ea, sau vrea mai mult, de fapt poate sa fie o depresie trecatoare dar tu arata-i ca tii pasa de ea incurajeazo daca tii la ea, nu te lasa infrunt, poate te pune la o incercare si mie des mi se intimpla situatii de genul acesta...

| marry_7650 a răspuns:

Nu este sigura de sentimentele sale pentru tine dai un pic de timp si spatiu poate apreciaza asta daca te iubeste si ia stie unde sa te caute happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prietene te ajut... fi atent sa nu mai aibe pe altcineva si sa nu o spioneze... oricum asteapta si u si atunci cand spune ca s-a terminat pauza, dai u alta

| ad33a a răspuns:

Unele fete asa sunt.au nevoie la un moment dat de un timp de gandire. dar depinde si de fata. ce gen de fata e ea.sa nu incerce sa isi bata joc de tine