| BomBonela a întrebat:

Ce sa fac, fostul meu prieten imi da niste semne cum ca iarasi vrea sa ne intalnim, eu nu stiu ce sa fac pe de o parte vreau, iar pe alta nu, prietenele mele imi spun sa ma intilnesc ca el e foarte misto si ar da orice sa se intilneasca cu el, ajutati-ma, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai gandeste-te bine. de ce nu mai esti cu el?, care a fost motivul pentru care v-ati despariti si asa vei ajunge la o concluzie. merita a doua sansa sau nu. poate sa dea semne dar daca nu face ceva concret nu te pripi sa tragi concluzii nu de alta dar poate o sa fi dezamagita. prietenele tale iti spun punctul lor de vedere dar pana la urma punctul tau de vedere conteaza si este cel definitiv. doar atat sa te intrebi, dc nu mai sunt cu el!? oi fi avut motivele mele sa nu mai fiu sau el or fi avut motivele lui sa nu mai vrea, crezi ca o sa puteti contiuna ca inainte? sti cum se spune, dragostea se leaga dar nodul ramane!

2 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Sa faci ceea ce simti tu, sa nu te lasi influentata de prietenele tale. Gndeste-te daca merita sa te intalnesti cu el sau nu, gandeste-te la tot ceea ce a fost intre voi, apoi hotaraste! Tu il cunosti si stii cel mai bine ce a fost intre voi! Succes!

| System a răspuns:

Pai daca o particica mica din suflet vrea sa te intilnesti cu el, de ce nu incerci? ofera-i a 2 sansa sau ofera-ti tie o noua sansa!
succes! cel putin asta e parerea mea