| StefanIlAreMare a întrebat:

Salutare dragi tovarasi! Ce as putea sa fac daca iubita mea are parintii mereu acasa si ea vrea sa facem sex? In ce locuri am putea face? In afara de casa mea

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Daca a vazut postarea ta si nu mai vrea acum, toarna-i pe gat o sticla de tarie, spune-i ca vreti sa vedeti un film ceva si baga mare in ea. Pentru mai multa satisfactie cheama-i pe parintii ei (puteti face sex in grup, cred ca sunt tineri), dar daca sunt mai rusinosi, schimbi 100 euro si te duci la un hotel si va simtiti bine. Ca varianta de rezerva ai putea sa chemi in ajutor si un prieten..pe mine, adica! sa te ajut cu chestia asta daca tu te rusinezi.

| StefanIlAreMare explică (pentru ywar):

Ms bro chiar te as chema pari de treaba respect si mersi de ajutor

| ywar a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

Omule, am si glumit dar vezi ca uneori nu trebuie sa dai drumul in eter la tot ceea ce gandesti. Nu totdeauna trebuie sa verbalizezi. Sunt un barbat matur si am o experienta de viata. Momentele acestea se pot consuma intr-o intimitate, cand voi sunteti pregatiti si nu ca pe o fuga, un galop sanatos de "sex".
Si mie mi se intampla sa fac sex cu a mea partenera dimineata - si uneori o comit si ajung tarziu la serviciu - dar pentru astfle de momente trebuie sa gasesti momentul potrivit, acel timp doar pentru tine si ea. Sunteti copii si aveti timp sa invatati. Nu ti-o spun cu rautate.

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hotel ieftin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

De ce nu o duci fra la tine acasa? si tu stai cu mami si tati?

| StefanIlAreMare explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu, dar vreau sa fie ceva special intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La hotel sau la o pensiune

| StefanIlAreMare explică (pentru anonim_4396):

Pai da boss dar nu am bani ce fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanIlAreMare):

50 de lei te costa la o pensiune, 100 la de alea mai înstărite, și sunteți și serviți cu mâncare. 50 de lei e un NIMIC.
Poți face sex când dorm părinții, dar la o pensiune e cel mai bine, la hoteluri preturile sunt piperate. Dacă la tine nu s poate, nici la ea, atunci cauta la o pensiune, eu asa as face dacă nu as avea loc.

| Mopmop a răspuns:

Ceea ce cauti tu se numeste in jargon "cambuza"
Apeleaza la un prieten sau o ruda mai destupata la minte sa iti dea cheia de la casa cateva ore.

| S8N a răspuns:

În mașină sau pe bancă în parc, nu te deranjează nimeni.

| FredericChopin a răspuns:

In parc pe o banca dupa ora 12:00pm afica 12 noaptea si e gratis

| Ionel25631203 a răspuns:

In masina e numai bine

| nobodyyy a răspuns:

Pbn? Ești nesimțit..credeai ca nu vad? Numai vreau nimic gata

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru nobodyyy):

Barbatul cauta hoteluri de lux sa te duca si tie nu iti convine?

| StefanIlAreMare explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Femeile astea…

| LorenaBalena a răspuns:

In cimitir