| Roobbyy a întrebat:

Locuri unde aș putea sa fac dragoste cu iubita mea?
La ea sau la mine acasa nu se poate.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oriunde va primeste daca aveti peste 18 ani: hotel, motel, pensiune.

| Frank51 a răspuns:

În mașină e gratis
La hotel 50 de lei

| SilentRain a răspuns:

La morga

| Apokales a răspuns:

Hotel. Sunt hoteluri in care poti sta sa dormi 2-3 ore, de parca pentru dormit ar fi ele. Platesti relativ putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La hotel sau la o pensiune.

| KR0NSTADT a răspuns:

La o pensiune mică ați avea parte de intimitatea necesară.

| danaieladaniela a răspuns:

Hoteluri

| AlexandruInu a răspuns:

In masina,pe capota,in padure,la cineva acasa. Ai mei cand erau acasa si nu puteam la mine sau la ea, ma duceam la un tovarasi, îi ziceam sa iasa la o bere, imi lasa cheia sub pres si imi faceam treaba. Lasam banii sub perna pentru el, ca o gluma.