| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Imi place foarte mult de o fata de la noi din oras si nu stiu cum sa ii spun asta. Nu suntem prieteni, doar ne cunoastem din vedere.
P.S. Credeti ca este o problema daca este putin mai inalta decat mine?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este, 92,5% din femeii nu ar accepta un barbat mai mic de inaltime ca ele, plus ca e absurd, barbatul e mascul ea cauta proteicte nu copil sa creasca sa fim seriosi, asa e lasat de natura el inalt ea scunda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

înălțimea nu e o problemă. nu crezi că e prea devreme să îi spui că o placi. ar trebui să vă cunoașteți mai întâi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stim preferintele ei, incearca sa o cunosti.

| TFD8899 a răspuns:

Din ce oras esti? M-ai facut curios. Eu acum ii folosesc contul surorii mele iar prietena mea e putin mai inalta decat mine si suntem impreuna de 2 ani deci nu cred ca e o problema. Deci, ce oras?

| TFD8899 a răspuns:

Oricum, eu cred ca ar trebui cand incepe scoala ( daca esti inca in scoala) sa te duci si sa vorbesti cu ea. Nu ii zi direct ca o placi, vorbeste cu ea mai mult, si in timp ce vorbesti cu ea ai putea sa te uiti mereu in ochii ei. Asa ai putea sa vezi daca ai verde si daca asa e, ai putea sa incepi sa ii faci coplimente si o atingi usor pe umar "din greseala ". Sper ca o sa mearga totu bine. Mult succes.

| globus a răspuns:

Nu.înălțimea nu ar fi o problemă..si da la inceput ar trebui sa intri in vorba cu ea..sa va cunoasteti mai bine..pe parcurs poti sa-i scrii ceva siropos. ceva de genu..si cred ca o sa fie ok totul