| edaEduarda a întrebat:

AM o mica problema. sunt prea inalta si imi este rusine sa port tocuri foarte inalte. am 1, 72 si imi place de un baiat care este doar putin mai inalt decat mine. Nu as vrea sa merg undeva si sa fiu mai inalta decat el. ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Marrie18 a răspuns:

Buna! parerea mea este ca nu trebuie sa iti fie rusine cu inaltimea ta, toate fotomodelele au inaltimea ta deci ar trebui sa te mandresti cu asta, in plus multe fete si-ar dori intaltimea ta. In legatura cu baiatul acela nu este obligatoriu sa porti tocuri cand iesi cu el, parerea mea este ca poti fi eleganta si fara tocuri si in plus exista foarte multe incaltaminte legante fara toc. Succes! :*

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Sa porti balerini.

| PisyKiss a răspuns:

Pai ar fi mai bine sa nu porti tocuri, dar daca totusi vrei sa o faci puneti niste tocuri mai mici cat sa nu-l depasestiwinking
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Rili"? Am 1, 73 şi vreau să mai cresc. Tu în schimb, te crezi prea înaltă...

Poartă teneşi, balerini, papuci, sandale, etc. Ştiai răspunsul şi singură...

| edaEduarda explică (pentru anonim_4396):

Aveam nevoie de un sfat. tu de exemplu, porti tocuri de 10-12 + cm?

| anonim_4396 a răspuns (pentru edaEduarda):

Ocazional. big grin

| ilcmty a răspuns:

Pai ar trebui sa fi fericita ca esti inalta mai bine zis iubitul tau e mai scund dar totusi poti sa nu porti tocuri inalte cand mergi undeva cu el.