| chamomille a întrebat:

Salutare, TPU-isti! Sunt nou aici si incep sa descriu ce ma intereseaza sa aflu,pas cu pas,in speranta ca obtin de la voi niste pareri si sfaturi care ma lamuresc si ma linistesc totodata,intr-un final. Vorba aia:cu cat mai multe pareri si sfaturi asemanatoare,cu atat mai aproape de realitate.
Traim in epoca inselatului,infidelitatii,minciunnii si a celor mai multe pacate,iar eu ma incadrez la cel cu tradarea prietenului de o viata prin dorinta de a-i,,atinge " sotia" tot cunoscuta de o viata si ea,varste apropiate. Eh femeia asta ma atrage fizic atat de mult incat as devora-o, stie ce imi doresc de la ea deoarece am avut nenumarate flirturi,ocazii de a o atinge (ceea ce nu am dus la indeplinire pentru ca nah,nu stii ce ii poate mintea),fiind aventurier din fire, ea imi stie metehnele si este curioasa de tot ceea ce fac, unde umblu, cu cine si tot felul de glume si intrebari cu tenta sexuala, se leaga adeseori de particularitatile mele fizice, daca fac oral femeilor si tot asa (pana acum le-am luat drept tachinari) dar cand ajung in punctul dorit (adica sa ii propun direct sa o facem) mi-o reteaza brusc cu sintagma,, stai parcat sau nu te juca cu focul ca te arzi sau,, am acasa ce-mi trebuie".
Matusa ei este amanta mea si imi povesteste ca acum ceva timp nepoata ei s-a lasat sedusa de un barbat care doar ar fi sarutat-o si s-a oprit la indemnul matusii. Acum nu stiu daca nu cumva continua ce a inceput cu respectivul, intrucat nici matusa ei nu mai stie nimic(nu o mai suna ca sa ii ceara sfaturi ca la prima ei escapada), cum sa procedez ca sa imi duc la indeplinire planul, daca intr-adevar are atractie la mine, daca nu cumva deja are un amant...mentionez ca sunt aproape nelipsit de la iesirile in natura sau in cluburi cu ei, propunerile si invitatiile venind in 90% din cazuri din partea ei...ma topesc pe picioare numai cand o vad zambindu-mi. In cazul in care are amant, dupa ce semne ar trebui sa ma iau? P.S :nu imi dati cu HATE pentru ceea ce vreau sa fac! Nu sunt nici primul si nici ultimul care practica asa ceva, am facut cont aici doar pentru TROFEUL asta si inca un P.S:sper sa nu fie vreunul dintre ei pe aici!
Astept raspunsuri si pareri de la voi iar unde sunt intrebari, pot raspunde foarte rapid!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu încerci, n-o să afli niciodată.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scuza-mi adhd dar poti prescurta intreba ca mor de plictiseala de il citesc

| chamomille explică (pentru RAY):

Daca mie imi era adresata intrebarea, da, am o vecina pe care vreau s-o ***! Am mentionat cat mai multe detalii, ca sa primesc raspunsuri pe masura!

| RAY a răspuns (pentru chamomille):

Treci la treabă numai aștepta

| chamomille explică (pentru RAY):

Pai as trece daca nu m-ar bloca! Si in cazul in care are un amant, mai am loc?

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cat de "don juan" te descri tu aici, se vede ca-i doar laudarosenie, odata ce ai venit sa ne ceri sfaturi cum sa cuceresti o pitpoanca, care-ti rezista.
haide ma, ca nu cred o iota din laudarosenia asta...

| chamomille explică (pentru Violleta2022):

Draga Violetta, nu este laudarosenie absolut deloc! Este o femeie casatorita de 14 ani, cu 2 copii. Pozeaza in femeia perfecta si cuminte pentru toti cei din jur. Daca nu imi spunea matusi-sa ca anul trecut a avut o tentativa cu unul, nu as fi stiut ce ii poate pielea.O cunosc de o viata, dar mi s-a pus pata pe ea de vreo 2-3 ani, timp in care am avut nenumarate ocazii sa pun mana pe ea, dar am fost rezervat.Acum incep sa ii dau dreptate matusii sale care imi spunea ca ii place sa fie admirata, curtata. Daca are amant, ce semne ar fi? iar daca nu ar avea amant, de ce in fata ma tachineaza si in privat pune STOP?

| TheNutzuu a răspuns:

Citeste manualul de *** in cur in mod dacic, pe mine m-a ajutat!
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| chamomille explică:

Nu m-as da jos o saptamana de pe ea? dar ma tot induce in eroare cu comportamentul ei! Verbal si fizic ma tachineaza cu provocari sexuale si cu invitatii la iesiri, in particular ma opreste spunandu.mi ce am scris in mesajul principal.chiar nu stiu ce o fi in capul ei.mentionez ca matusi-sa mi-a spus ca ea nu mai este atrasa de sotul ei si ca s-a plictisit de el si ca ar vrea o schimbare, ca sexual nu mai este satisfacuta.este foarte schimbata in ultima vreme din ce am observat, a rupt retelele de socializare cu statul online, am surprins-o punand telefonul cu fata in jos pe masa, butoneaza telefonul chiar si cand are treaba de facut. oare ar fi sanse sa o ard?

| mihai69 a răspuns (pentru chamomille):

Dacă nu încerci, n-o să afli niciodată.

| chamomille explică:

Revin cu un update aici. Femeia si-a scos si verigheta de pe deget.Am observat detaliul asta in timp ce a primit un mesaj in seara asta si tinea telefonul in mana, in timp ce eu eram la ei acasa.