| addyy_2967 a întrebat:

Salutare la toata lumea.azinopate am visat`o pe o colega care imi place de ea.si am visat ca stateam de vorba si deodata m`a pupat. ce inseamna asta? funda.va rog daca se poate sa fiti seriosi happy.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca iti doresti sa te sarute, visu e dorinta ascunsa a creierului tau.

5 răspunsuri:
| dan_2834 a răspuns:

Poate nu stii daca si ea te place.Acest vis poate insemna ca si ea te place.Sau pur si simplu ai visat asa pentru ca te gandeai la ea si iti doreai sa te pupe.happy

| Timmotey a răspuns:

Pentru ca o placi ai visat-o, asa ca te a sarutat in vis pentru ca ai vrea tu sa se intample asta. Oiubesti e logic asta mai bine ai vorbi cu ea stii vorba aia sentimentu e reciprc... Poate te place si ea.Te-ai gandit sa te combini cu ea? Intreab-o nu ai ce pierde

| rony a răspuns:

Inseamna ca visezi si cu ochii deschisi, ceea ce nu e un semn rau.

| ellalove a răspuns:

Atunci cand visam subinconstientu nostru ne arata in vis exact ce vrem sa vedem sau ce ne dorim. Poate ca tu te-ai gandit la colega ta si de asta ai visat-o.Visezi exact ce ai vrea sa se intample si in realitate.

| mary_1175 a răspuns:

Cum spune si inocenta iti doresti sa te sarute, asta inseamna