| Sofer a întrebat:

Salutare lume. Cum ati reacționati voi bărbati daca sotia voastră e lesbiana? Dar voi femeile sa aflați ca sotul vostru e gay?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca e lesbiana, inseamna ca nu-i plac barbatii. Daca nu-i plac barbatii, inseamna ca nu-i place sa faca sex cu mine. Sa zicem ca as ierta-o pentru faptul ca s-a maritat cu mine desi nu o atrag dpdv sexual, pot sa inteleg ca a fost probabil intr-o stare de negare, in care nu-si putea accepta sexualitatea, fortandu-se astfel sa se marite cu un barbat...dar din momentul in care ea ar da cartile pe fata, chiar daca din cine stie ce motiv ar dori sa ramana in continuare cu mine, nu stiu cum as mai putea sa fiu eu cu ea, stiind ca am langa mine o femeie careia nu-i place sa faca sex cu mine (si daca o face, o face cu scarba).

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I-aș găsi o amantă car să îmi placă și mie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Lesbiana nu ar avea cum. Daca ar fi bisexuala, nu as avea de ce sa reactionez. As prefera asta, decat sa-i placa fotbalul.

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

As propune o partida in 3.

| Danny28 a răspuns:

N-am nevoie de femeie lesbiana in viata.