| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbati cum reactionati cand sotia voastra va cere divortul ca sa plece in lume cu un tinerel bine facut de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Doamne ajută! N-avem noi așa noroc...big grin

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca nu am auzit vreodata, ca o femeie matura sa divorteze ca sa se incurce cu un adolescent de 18 ani!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu cred ca s-ar intampla asta, ca nu as lua de sotie pe cineva care ar gandi asa.
Dar hai sa presupunem ca asa ar fi. Daca s-ar intampla asta... asta este, ii urez numai bine. Numai sa impartim drepturile big grin

| Sofer a răspuns:

M-aș mira cu ce coarda m-am însurat.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu am 23 de ani si inca ma uit la desene animate cu Spider-Man. Nu stiu sa fug cu o femeie matura de 35-40 de ani care mai are si copil e cam aiurea.

Daca vrei iti pot spune povestea soldatelului de plum: https://www.youtube.com/watch?v=gLbn5s2ZRkk

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

"Haide fata mea e timpul sa te f+u+t" e panarama.

| ShaOfHatred a răspuns:

Te-o făcut grav.
#joacofrate

| Bariel a răspuns:

Daca o iubeam, scapam de tinerel. Daca era o scorpie care imi facea zile fripte de care nu puteam divorta, faceam un chef

| ReZiSTorr a răspuns:

Nu te-ai saturat de intrebarile astea?

| BradBastidas a răspuns:

E o panaramă