| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in ultima perioada am neglijat foarte mult perspectiva si problemele sotiilor asupra vietii de casnicie. Imi cer scuze doamnelor, astazi ma voi dedica dumneavoastra. Cum reactionati cand aflati ca sotul vostru sta pe Tinder si da like la fete faine si tinere?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Îmi fac cont și dau și eu like la băieți tineri și faini
Ochii pentru ochii și dinte pentru dintehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Asta e cea mai proastă metoda sa faci si tu la fel. Asta arată că ești mai proastă ca el.
Ăla nu-i bărbat care sta pe tinder și se holbează după pustoaice, la 30 și ceva de ani. E un libidinos.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricum genul asta de relații nu merg, de ce nu?
Total la despărțire se ajunge

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu ma intereseaza ca sunt tinere, bătrâne, faine, urâte.El ca si bărbat însurat nu are de ce sa aiba tinder din cate stiu eu.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Taiere de pla si scoatere de ochi transare prin decapitare si prin topor simplu