| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, mai am o intrebare la care vreau sa imi raspundeti, ce le aduce doamnelor mai multa bucurie cand nasc, o fata sau un baiat? Rog seriozitate si raspunsuri seroase!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce-si doreste fiecare!
Oricum este marfa inchisa si nu stii ce ai conceput, pana nu afli sexul.
Eu mi-am dorit prima oara baiatul si apoi fata si chiar asa mi s-a intamplat.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Multi ani copiilor dvs. la fel si voua! Sa creasca sanatosi si sa faca fata oricarei provocari dificile din viata!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc. Au crescut, acum sunt adulti si au viata lor.

| sofisis a răspuns:

Sunt putine femeile pentru care conteaza fantastic de tare sexul copilului. big grin

| Goete a răspuns:

Tie ce-ti aduce mai multa fericire, o masina albastra sau una rosie?

| Brizbriz a răspuns:

Satisfactia e diferita in functie de sexul copilului
totusi, nu pot sa spun in nici un caz ca una e o bucurie mai mare ca cealalta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să fie copilul sănătos contează, nu neapărat sexul lui.

| Stefania1214 a răspuns:

Cand nasc si atat. Nu conteaza daca e fata sau baiat, dupa ce ti-l pune in brate, nici nu mai conteaza ce este, conteaza ca este al tau( un sentiment pe care nu prea poti sa-l descrii).