| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, mai am o intrebare la care vreau sa imi raspundeti civilizat.
Intrebarea suna asa:
Cata durere primesc femeile in timpul actului sexual, am vazut pe site-urile murdare ca femeile gem in timpul sexului, unele chiar si urla, dar de ce? Va las pe voi sa imi raspundeti.
ROG, fara katerinci sau raspunsuri vulgare!

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Prima oara, foarte multa
fara sa se ude, foarte multa
ai intrebat de sex oral, de aia se face sex oral inainte de sex-ul normal, ca femeia sa se ude

in rest, au mai multa placere decat barbatii, o femeie poate sa aiba si 10 orgasme cand un barbat are numai unul

ce ai vazut in filme gem de placere si urla la orgasm, asta vrea sa vada un barbat cand face sex cu o femeie, ca reuseste sa o excite... TARE

insa nu si la japonezi, la japonezi orgasmul femeii e "o rusine" si cand se excita, se preface ca ii faci rau, deh, fiecare cu fetish-ul lui, nu o sa inteleg niciodata filmat p0rn in 4k si apoi cenzurat organele genitale... CHIAR NU O SA INTELEG

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

Aici un user mi-a zis ca ele geama numai sa joace teatru, am mai vazut pe site-urile pornografice ca unele fete isi pun urechiuse de iepure, se incalta, scot limba afara, se prefac ca picaciu, se incalta in ciorapi in tipul sexului dar asta imi joaca la nervi, de ce dracu nu face lumea un sex normal numai antena in vagin, de ce se practica oralul, toate murdariile de pe pamant, degraba, cred ca fetele vor linge barbatii la cur sau invers, sau se vor mai inventa tot vfelul de fetish-uri scarboase, daca femeia pe care o voi avea, va dori oral, MAI BINE CAUT ALTA, cu referire la ce ati spus acolo, cu 4k, cred ca in viitor, cand voi intra la orice magazin de tv-uri, deja stiti la ce ma refer laughing
hai ca am hodorogit prea mult, o zi buna

| Brizbriz a răspuns (pentru anonim_4396):

"acum 1 minut | TheoryOfEverithing explică (pentru Brizbriz):
Aici un user mi-a zis ca ele geama numai sa joace teatru"

in p0rn, da, majoritatea se prefac, insa am vazut unele care, in mod evident, nu se prefaceau

| anonimuIl a răspuns (pentru anonim_4396):

În viata reală femeia urlă pusă capră și ținută bine.

| anonim_4396 explică (pentru Brizbriz):

"acum 6 minute | BrizBriz explica pentru TOE."
Poate nu aveau vaginul bine iubrifiat si simteau putin discomfort in zona intima, imi joaca la nervi siteurile astea 18+
faca ce vrea lumea dar prostia umana cred ca va deveni mare de tot in viitor

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gem de plăcere.

| Mosotti a răspuns:

Urla de placere, nu de durere, si eu uneori mai scot sunete si mai tremur dar nu urlu.
Si alea din site mai urla si ca asa trebuie, mai mimeaza.

Dar cand ajungi la un orgasm tare, mai zici ceva asa mai tare.
Ptr ca placerea e asa intensa cum e durerea daca iti baga cineva un cui in mana, ti-am zis ca o comparatie, chiar daca una e durere si alta placere, intensitatea e aceiasi.
Si la un stimul foarte puternic, asa ne manifestam.

N-ai vazut ca la o bucurie f mare sari in sus si zici "ieeeee, ce mistoo, haha"?

| Together a răspuns:

Gem si urla de placere, daca nu le place o sa se traga, o sa impinga cu mainile, sau o sa zica.

Pe site-urile "murdare" femeile "murdare" se prefac ca le place. De obicei nu se prefac prea bine.

| Cozmea022004 a răspuns:

Well,aia nu e durere. Daca ar fi durere, de ce ar mai face-o?

| Nina74 a răspuns:

În filme xxx nu este ca in realitate, de aceea se numesc actrițe, joacă un rol! Femeia in general are nevoie de preludiu, sa fie lubrifiata ca actul sa fie placut si pentru ea si pentru el! Este extrem de dureros sa intri in ea fara preludiu! Posibil aceste cauza sa provoace si sangerari!