| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. n-am mai avut asa ceva niciodata)) cu citeva saptamini in urma am cunoscut un baiat, am inceput sa ne intalnim. imi place mult de el. in acest rastimp, am fost la o yi de nastere la un prieten de copilarie si acolo un baiat a pus ochiul pe mine big grin am inteles asta din comportamentul sau. cu citeva zile inainte l-am adaugat in prieteni pe un sait de socializare pe care il posed si am inceput asa putin sa conversam de genul "cmf?" si mi-a mai scris ca ar vrea sa ne vedem pentru ca i-a placut de mine.el acum asteapta raspuns de la mine. nu stiu cum sa procedez voi ce parere aveti? astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca baiatul iti place mai mult decat primul, atunci accepta, daca nu, nu.