| SilverAsh a întrebat:

Salutare, o intrebare mai mult pentru fete, daca ati fi abordata de un necunoscut, cum v-ati simti? Ati fi,, wow ma crede frumoasa,, sau ati respinge persoana aceea? (Baiatul sa zicem ca arata mediu.

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Da. Eu una observ ca multi baieti sunt extrem de timizi si prefera sa se ascunda in spatele ecranunui. Din cauza asta cred ca nici fetele nu mai sunt obisnuite sa fie abordate si reactioneaza nu tocmai placut. Insa din punctul meu de vedere, e o dovada de curaj. Intr-un fel depinde mult si peste ce fel de fata dai. Una care e ok, va incerca sa te "ajute" si nu te-ar face sa te simti aiurea.

51 răspunsuri:
| SilverAsh explică (pentru raluk27):

Daca tot ma ajuti, ai putea sa mai imi raspunzi la asta? Crezi ca se merita sa abordezi? Mersi mukt de ajutor :d

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

S-o crezi tu: scarbici, sala, gatit, pc. 2 antrenamente? Unul nu-ti ajunge?

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Păi se mai nimereşte şi aşa câteodată, which is naşpa.

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Hai că eu mă duc la somnic că deja te văd dublu.
Săr'mâna.
Tenerifeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, vinnnnnnn!

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Se nimereste? Cred ca de fapt asa vor muschii tai, in sensul propriu. Te supraantrenezi, wich iz veri naspa

| BruneTTe a răspuns:

Simplu. Depinde de modul in care ma abordeaza. Daca ma ia cu "hei, pisi, ce fund ai" sau "ce faci frumoaso?" iti dai seama ca trec pe langa ei fara sa-mi clintesc privirea. Daca baiatul are bun simt eventual ii zambesc, mai mult nu fac...bine,ce-i drept, ce altceva as putea sa fac? Chiar schimb de numere de telefon, nici gand.

| ruxyycriss44 a răspuns:

laughing)) voi doi ar trebui sa fiti impreuna raluk27 sie7d7n7 va completati

| DeeaMarry a răspuns:

L-as respinge, pentru ca am iubit.
Daca nu as avea iubit, ar trebui sa gaseasca o modalitate de abordare ingenioasa daca nu vrea sa il cataloghez ca disperat sau nesimtit.

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Neah. Nici vorbă de supraantrenament. Primul antrenament cu vecina de la 4 la ea acasă şi al doilea la sală.

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Păi am făcut şi luna de miere dejaaa, nu-ţi mai aminteşti? Acum vreo 5 luni, de pe contul unknownn.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Ba daa, cum as putea sa uit stilul inconfundabil?batting eyelashes

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Aha, deci ti-ai antrenat mai multe grupe de muschibig grin

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Păi aşa bine, te-am mai contactat de pe vreo 5 conturi, dar nu ţi-ai dat seama.
Am făcut antrenament full body.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

laughing tu pe mine? Nu cred. De cand te-au suspendat, nici nu ma bagi in seama crying

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

Eeeeeeeee nu, păi te-am băgat, dar aveai treabă cu alţii.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Da, probabil cu una din clonele talelaughing

| e7d7n7 a răspuns (pentru raluk27):

N-am clone.

| raluk27 a răspuns (pentru e7d7n7):

Reformulezbig grin..Am vorbit cu persoanele de pe alte conturi de-ale talelaughing

| AnyAnA99 a răspuns:

Eu una as fi "wow " :d

| StefaniaM a răspuns:

As repinge-o.Cine stie cine e sau ce vrea sa faca cu mine