| agares20 a întrebat:

Salutare, o sa trec direct la subiect. Nu cred ca o satisfac destul pe prietena mea, marimea penisului meu este una normala, dar sunt foarte nesigur pe mine. Suntem impreuna de un an, dar ne am intalnit abia dupa 4 luni de vorbit pe net. Am vazut fara sa vreau prin mesajele ei cum ii povestea prietenei ei cum ca a facut sex cu un tip care avea penisul mare si cum ca i-a placut (in acel timp eram intr-o relatie cu ea dar nu ne intalnisem inca). Apoi, cand ne-am intalnit, totul ok, pana cand eram in mijlocul unei partide de sex, si am vazut-o cum isi da ochii peste cap, gen, era asa plictisita. Apoi i am spus ceea ce am vazut si ea mi-a zis ca a facut asta din cauza ca eu nu aveam nici o expresie faciala in timpul sexului. A avut si orgasm de multe oriin timp ce o facea cu mine, acum cat de adevarat a fost acel orgasm nu stiu.laughing. Ce e de facut? Imi e frica ca o sa ma insele din nou pentru ca ei ii place mai mare.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uita-te si tu la porno si incearca sa vezi de pe acolo cum sa te comporti la preludiu, in timpul contactului etc si incearca.

| ℓαυяα a răspuns:

Și de ce mai stai cu cineva care te a inselat? Vrea altceva, las o sa plece.

| Andreeush a răspuns:

Te-a mai înșelat înainte și încă ești cu ea?

| Crackman a răspuns:

Deci daca te-a inselat si alta data. Dai papuci dar inainte dai la caca si imediat dupa ii dai papuci. Te pupa fratele

| Țoglă a răspuns:

Orice puță e mare dacă ști să o folosești. Fii mai devotat când dai la cazan.

| antiqque a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci, daca ramaneti impreuna cel mai probabil te va insela din nou ca sa scarpine buba cu una mai mare.
Parerea mea e ca nu merita sa lupti pentru asa ceva.

| rLdw0w a răspuns:

Clasica problema, iti spun eu ca de inselat sigur te inseala din nou, am trecut prin asta de multe ori! Daca te-a inselat si inca sunteti impreuna, a profitat de faptul ca ai iertat-o! Foarte putini sunt cei care pot ierta asa ceva, asa ca iti spun direct: daca nu si-a dat seama de asta si nu te poate aprecia asa cum esti atunci las-o! O sa iti fie greu pentru ca probabil o iubesti mult daca ai putut ierta asa ceva, but boy, know your worth! peace