| Jokerul12 a întrebat:

Daca am marimea penisului de 15 cm si grosimea de 5cm oare satisfac fetele? Am 17 ani si imi e rusine ca o sa rada de mine.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca cele 2 marimi ale penisului tau sunt exacte deci corect masurate, atunci probabil ca vei reusi sa satisfaci si posibil sa le induci si stare de orgasm la 8 sau 9 partenere de sex...din 10. big grin

| Hammurabi a răspuns (pentru corbulalbrosu):

... să induci stare de orgasm la 8-9 din 10...
Dacă faci liniște vei auzi cum râd toate tipele de pe site-ul ăsta.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ok

| Emilian65 a răspuns:

In lungime este normal dar, in grosime este cam subtire. Incearca si vezi daca satisfaci vreo femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar nu crezi ca voi incepe sa discut in contradictoriu cu tine pe aceasta tema. Foloseste-l tu in continuare si fii fericit. laughing rolling on the floor

| sweetangels a răspuns:

O sa rada daca nu faci duș mai degraba, caci gustul conteaza, nu marimea!

| cyupaku a răspuns:

E subtire ca un creion

| MrJoker30 a răspuns:

Cam subtire.

| Vegeta07 a răspuns:

Nu... Ele vor penis de 30 cm...

| Bob_Radu_1995 a răspuns:

Boss,trebuie sa stii sa o folosesti.