| Dyzz a întrebat:

Salutare. Să încep cu începutul. Am o colegă in clasa la care am observat că se uită mai mereu la mine. Problemă e ca azi la scoală vorbeam cu o altă colegă si ii făceam oarecum masaj, si din cate am observat se uita urât la mine în timp ce ii făceam masaj celeilalte colege. S-ar putea să mă placă? Ar face-o acel lucru geloasă? Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| Byuska a răspuns:

Sigurat te place si a fost geloasa pe colega respectiva.

| neutrino a răspuns:

Te place si este tare geloasa: fa-i si ei masaj.

| T0T a răspuns:

E geloasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e geloasa, vrea si ea masaj

| Xdreaper21 a răspuns:

(Varianta usoara)1 daca o placi fai curte si te-ai scos cu o iubita
(varianta mai pe ocolite)2 daca o placi si vrei sa fie geloasa prefate ca faci curte la alta si daca iar se uita urat (faci partea cu curtea din planu 1) si iar te scoti cu o iubita
P.S:e super geloasa

| DRionutST a răspuns:

Poate fata crede ca tu o bârfești și de acea este atenta mai mereu la tine, de ce nu încerci sa vorbești cu ea ca intre prietene, da nu o lua tare ia-o mai pe ocolite, hai sa nu ne dam direct cu părerea ca ei ii plac fetele.

| AncaLuiza16 a răspuns:

Dupa ce spui tu da semne ca ar fi geloasa. Ai putea face ceva de genul: sa imbratisezi o alta colega in preajma respectivei, si te uiti sa vezi cum reactioneaza. Daca reactioneaza acid inseamna ca e geloasa si te place. happy

| Chirileanu_Emy_1999 a răspuns:

E geloasa.