| harukodaniel a întrebat:

Salutare sefilor. Revin si eu cu o intrebare. Ies cu tipa asta super si am nevoie de ajutorul vostru. Sunt la a 3-a intalnire si nu am pupat-o inca cum trebuie.
Nu vreau sa grabesc sincer. Eu sunt mai malac asa. Mare de tot, gym addict, tatuaje si tupeu maxim(in limita bunului simt). Faza e, mi-e sa nu o fac lata. Daca sar pe ea si o sarut laughing (cum sunt obisnuit), cine stie ce se intampla. Fata e maxim de timida, nu as risca.
Cum sa procedez? Sa las asa lucrurile si poate ajungem sa ne pupam si noi la a 10-a intalnire sau sa intru pe ofensiva maxima? Ideea e, imi place asa mult de ea, incat nu prea imi pasa cand o pup, dar mi-e sa nu zica ea ca ezit. E prima data cand consum un full de benzina si abia de am luat-o de mana putin.

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Mai asteapta. Si eu la inceputul relatiei am fost foarte timida, super timida as zice, m-a pupat pe gura abia dupa o luna in care ieseam zi de zi, dar asta pentru ca eram eu exagerat de timida. Insa ma pupa pe frunte mereu, de fiecare data cand ma vedea ma pupa pe obraz de mai multe ori. Deci ai putea sa incepi si tu asa. Sa o pupi pe obraz pe frunte, las un pic de timp (nu o luna ca e exagerat la mine laughing ) Insa va incepe si ea chiar daca e timida sa se intrebe "dar oare de ce nu incearca, oare de ce nu o face" asteapta alte 2-3 intalniri in catr fruntea si obrazul si si mana ii vei putea pupa si dupa cand o conduci acasa dupa ce va imbratisati pup-o

| harukodaniel explică (pentru Valentina8):

Multumesc!

| Valentina8 a răspuns (pentru harukodaniel):

Pentru putin!

8 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Eu zic sa încerci dar sa fi finuț, chiar dacă e timida dacă te place nu o sa se supere, dacă te refuza nu trebuie sa te îngrijorezi ca poate sa o facă doar de la timiditate deci eu zic sa încerci sa ți faci curaj.

| harukodaniel explică (pentru Emma30555):

Curaj am maxim... ideea e sa nu fortez. Am sa incerc sa vad totusi. Semne am vazut ca ar vrea. Multumesc mult!

| Xpressurself a răspuns:

Prima data testeaza care este reactia ei cand te apropii peste limitele normale: o prinzi in brate si vezi daca sta cuminte sau se retrage, o mangai pe brat, ii misti bretonul spre lateral (totusi unele fete nu vor sa fie atinse pe par, dar asta tine mai mult de coafura si stil), pui mana pe dupa cap pe umarul opus si daca simti ca e relaxata si pregatita actionezi. In general te priveste zambind fara sa te refuze sau sa eschiveze. Cand povestesti cu ea si se asterne linistea... o privesti in ochi si te apropii sa o saruti. Dar cum spuneam, trebuie sa-i verifici dispozitia si sa sincronizezi atingerea cu tema conversatiei. Una e sa vorbesti despre cat de frumoase sunt stelele si sa iti pui bratul pe dupa capul ei si alta e sa o prinzi in brate cand aveti o discutie contradictorie in care ea isi apara punctul de vedere la modul serios.

Mai încearcă un "full de benzină", poate o să o iei de mână puţin şi de data asta o să o şi pui unde trebuie.

| iustinianKing a răspuns:

Salut Sefule!

Eu zic sa o mai lasi nu cumva sa o sperii.Cine stie poate tu consumi benzina si altul 'o pupa cum trebuie".
Poate pana acum i ai dat impresia ca ti este ok in friendzone eu zic sa continui asa.Pana la urma asta sunteti, nu?

| harukodaniel explică (pentru iustinianKing):

Ai dreptate maxima... o sa fac atacul.