| Strutul112 a întrebat:

Salutarehappy stie cineva cum imi pot mari penisul? Lungim grosime etc happy (ce exerciții trebuie sau...) DAU Funda!happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa ii dai laba, ai sa vezi cum creste (cam de 3 ori) imediat. Si in lungime si in (lat) grosime. Dar daca totusi vrei un raspuns documentat trebuie sa-ti dau un sfat, sa nu crezi in solutii miraculoase deoarece asa ceva nu exista. Medicina inca nu a inventat un leac miraculos asa ca trebuie sa ne multumim cu ceea ce avem si sa ne insusim metode si procedee de sex prin care sa compensam un handicap. Succes.

| Painkeeper a răspuns:

Cati 11 ani ai? Stai linistit ca-ti tot creste pana la vreo 18-19 ani. Si nu conteaza cat de mare o ai, ci conteaza sa stii cum sa o folosesti. Peace brother~

| xxxMonneyMoneyxxx a răspuns:

Presupun ca esti baiat, si ca fata pot sa iti spun ca pe noi nu ne intereseaza aceste aspecte si cat de bine ne satisface, deci nu te mai stesa atat!