| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva o metoda sigura care poate mari penisul in lungime si in grosime? Am 22 de ani si nu sunt multumit. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar nu exista nici o metoda miraculoasa care sa-l mareasca natural, exista operatie chirurgicala de extindere, numai cu 2-3 cm.
Operatia are in schimb un mare risc, sanse de reusita de doar 50%, cu riscul sa ramai impotent pe viata, daca nu reuseste.
Multumeste-te cu ce ai, fiindca altul nu mai creste si nici nu se poate modifica. Poate nu ar fi rau sa inveti niste tehnici speciale de satisfactie, sau sa folosesti jucarii sexuale.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu tu trebuie sa fii multumit ci alea cu care faci sex.

| Dana2103 a răspuns:

N ai decat sa te accepti. Operatiile sunt scumpe