| MariusCrimionescu1996 a întrebat:

Stie cineva cum sa iti faci o prietena cu beneficii?

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E greu, daca nu esti copil nascut din parinti violenti care stie sa le ia pe sus prin vorbe iesite din comun risti sa ramai in impas. Oamenii corecti greu prind una din pacate trist suna dar aia rai prind fete sincere si un tip serios prinde una sclifosita.

| RAY a răspuns:

Daca arati foarte bine, ceea ce nu cred, deci lasa fanteziile astea, vezi de o sugarbaby sau de o relatie

| MariusCrimionescu1996 explică (pentru RAY):

De ce nu crezi ca arat bine?

| RAY a răspuns (pentru MariusCrimionescu1996):

Nu cred

| sierra1 a răspuns:

Ce ințelegi tu prin beneficii?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru NOOOONAME):

De unde știi tu ce are intrebătorul in cap? nu tu ai intrebat deci nu se pune!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru NOOOONAME):

Intrebam dacă știi ce are intrebătorul in cap și tu zici "Normal ca stiu". nu-ți vine să râzi? De tine desigur

e de bun simț să lași omul să finiseze "intrebarea" pentru a nu avea interpretări false

| SLexuS a răspuns (pentru sierra1):

Cam asta inseamna prietena cu beneficii.

| sierra1 a răspuns (pentru SLexuS):

Nu e vorba dacă eu știu sau nu, e vorba că intrebătorul nu explică clar ce vrea și prin urmare ne dăm noi cu părerea? Nu ne dăm!

| SLexuS a răspuns (pentru sierra1):

Din punctul meu de vedere a explicat destul de bine, cu toti stim ce inseamna beneficii si cunosc si persoane care au avute prietene pe beneficii, adica se saruta, si-o trage cu ea, etc..., dar neavand un interes comun

| sierra1 a răspuns (pentru SLexuS):

Ok, ești tu mai dotată și ințelegi in avans. bravo ție

| SLexuS a răspuns (pentru sierra1):

Dotat*

| MariusCrimionescu1996 explică (pentru sierra1):

Aa, sex

| MariusCrimionescu1996 explică (pentru sierra1):

Scuze, chiar e un termen comun. am crezut ca va dati seama

| sierra1 a răspuns (pentru NOOOONAME):

Asta e pe picior de egalitate, fără "beneficii"

| sierra1 a răspuns (pentru MariusCrimionescu1996):

Nu e vorba de ce cred eu sau alții, e vorba că e util să definești noțiunea in astfel de cazuri, pentru a nu avea interpretări false sau personale

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrii pe grupurile de "crush" de pe Facebook ale fiecarui oras si pui anunt acolo.

Desi, nu cred eu ca ar vrea cineva.

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Nu se face, se gaseste laughing

| OldSoul a răspuns:

Partea cea mai grea, e sa gasesti persoana potrivita, care sa fie de acord cu asta.
Apoi, trebuie sa o faci sa te admire, sa fie atrasa de tine ca deh, daca nu e atrasa degeaba.
Mai departe, trebuie sa fii sincer si onest.

| Sofer a răspuns:

Asta vreau și eu. Ma duc și bag anunț pe publi și Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu. Flirtand într-un mod sexual și să te deschizi fata de tipa, asta o va face și pe ea sa se deschidă fata de tine și să devina mai confortabila.

Cam exact opusul la ce fac ăștia 2 de mai sus.
Cu Sierra.

| MariusCrimionescu1996 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa imi dai un exemplu cum sa flirtez sexual? Sau cum sa recunosc o tipa mai usuratica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MariusCrimionescu1996):

Transformi orice zice ea intr-un mod sexual, mai simplu de zis e sa nu-ți fie rușine să aduci sexul în discuție.
Dar autenticitatea nu da gres niciodată, deci trebuie să-ți formezi propriul stil de a flirta.
Sunt multe semne cum că ar putea fi ușuratică daca asta cauti.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLMJRgdiTL3tzZEGqByCJKPWdTGfLkhk1z

Mai sunt multe exemple numai că, dispar de pe net. :))

| Bariel a răspuns:

Gasesti pe pornhub in comentarii, dar sunt straine

| Mortimer2020 a răspuns:

Ii arati mostru si dacai mic nu vine dacai mare vine sigur?