| anonim_4396 a întrebat:

Salutare sunt nou pe TPU e prima intrebare si vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi.Am o iubita de 2 saptamani are 16 ani iar eu 18 si ma gandeam ca joi sa ii fac o surpriza romatica zic eu. M-am gandit sa ii dau un trandafir si o poezie scrisa de mine, ma pricep sa scriu poezii deoarece scriu cantece imi place muzica. Dar vreau si sfatul vostru cum as putea sa o surprind.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

O poezie romantica, si legate de trasaturile ei fizice ar fi perfect, plus condimentat cu un fir de trandafir, spune-i despre zambetul ei, despre ce vezi in ea cand o privesti in ochii. timpul se opreste in loc.

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai este buna aceasta idee.Adauga si un sarut dupa ce i le dai.Si spune-i ca o iubestiwinking. Bafta. Sper ca te-am ajutatwinking.