| FunKys a întrebat:

Salutare sunt si eu curios pentru sex anal se poate folosi ulei se bucatarie sau cel de masline? Nu vreau raspunsuri idioate sau lipsite de subiect

8 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Da,da,da laughing foloseste ce vrei tu laughing Informeaza-te si tu mai bine, nu degeaba s-a inventat internetul.

| Lisa01 a răspuns:

Nu pot sa cred ca ai intrebat asta. Mergi la farmacie si intreaba pentru ca acolo trebuie sa aiba ceva special pentru asta.

| AlexanderAdrian a răspuns:

In principiu poti folosi si margarina. Ori ulei de floarea soarelui ori de masline rezultatul e nasol. Nu-ti recomand sub nici o forma asa ceva.

Mai bine gasesti o crema hidratanta prin casa sau un lapte de corp. Insa daca n-ai la indemana un lubrifiant pe baza de apa special pentru activitatile erotice, poti apela de exemplu la uleiurile de masaj, sau poti de exemplu sa cumperi baby oil de la Johnson.

Exista intr-adevar si lubrifianti speciali pentru zona anala dar nu sunt o mare sfaraiala, mai curand iti cumperi un Aquaglide de 1litru ca-i cel mai ieftin pe siturile de specialitate (ieftin raportat cantitate/pret)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate happy Da de ce sa nu folosesti ceva placut? Si de ce anal?

Răspuns utilizator avertizat
| denyemy a răspuns:

Teoretic da, practic mai bine folosesti o crema sau un ulei de masaj, macar miros si frumos.

| Roxanna112345 a răspuns:

Pai in principui nu ar avea ce sa aiba doar ca ar fi mai dragut sa folosesti ceva mai putin uleios si mai frumos mirositor cum ar fi o crema happy

| FunKys explică:

Pai sunt si eu curios am auzit k se poate folosi ulei de bucatarie, de masline, de masaj sau ulei pentru bebeluri care credeti ca ar fi bun dupa incercarile care leati avut voi?