| Coman_Rares_2000 a întrebat:

Salutare,sunt un baiat de 17 ani, 1.63,putin timid, foarte glumet(inca prea mult) si as vrea sa stiu cam cum as putea sa impresionez o fata sau sa o fac sa ma placa.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetelor in general nu le plac baieti de mica inaltime, cine ma contrazice minte, fetele prefera tipi inalti si fetele de inaltimea mai mica ca a ta sau alea inalte vor baieti inalti, din fericire inca mai timp sa cresti, nu poti face pe cineva sa te placa asta e ceva involuntar simplu, cei care spun ca sufletul conteaza le reamintesc ca zona prieteniei e full cu baieti buni la suflet dar nu le atrage la fizic pe fete

| Sociopatul a răspuns (pentru RAY):

Sa iti trimit o poza cu mine la 1.65? sa vezi ca poti sa atragi fetele si prin alt mod, fara sa fi de 2 m. Lumea asta e plina de prejudecati, traiti in sfera voastra voi.

| RAY a răspuns (pentru Sociopatul):

Degeaba trimiti asta nu dovedeste nimic

| Ana765 a răspuns:

Daca iti place de ea poti sa vorbesti cu ea des. Sa cauti subiecte de discutie comune, sa te comporti frumos cu ea, sa iesiti in grup. Trebuie sa vezi daca interacționează si daca dupa o perioada te baga si ea in seama si vrea sa ieșiți cand ii propuihappy

| SaStiiCaAmUitatCumMaCheama a răspuns:

Ii zici asa:
Hey faataa vrei sa mergem cu limuzina galbena (aici faci pauza 2 sec) cu aaautobuuzuu (toata asta o zici cu un accent de batran)
Mie mi-a iesit