| Ally.Bee ♀ a întrebat:

M-am indragostit, dar iubirea mea nu e impartasita, sau cel putin asa cred. Il cunosc de vara trecuta, dar abia vara asta am schimbat cateva cuvinte si am facut rost de id-ul lui si am vorbit mai deschis cat de cat. El e genul de baiat mai tacut, timid, dar in acelasi timp este si foarte glumet. Are 19 ani, eu 17. E foarte matur si realist. Imi e cam rusine sa vorbesc cu el, adica nu prea imi dau seama ce subiecte as putea aborda cu el sa putem avea o discutie. Nu prea e o intrebare, dar as vrea sa stiu si eu cum as putea sa-i dau de inteles ca eu il plac, sau sa stiu daca el ma place. Mi-ar fi de mare ajutor. Sunt intr-un soul storm imens si nu stiu cum sa ies din el.

2 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

Pai poti vb cu el pentru inceput lucruri banale gen:ce filme preferate are, muzica etc. cu ocazia asta aflii si cate ceva despre el.In legatura cu placutul.nu te grabi sa-i spui asta poate o sa-l sperii si poate o sa fii dezamagita de raspunsul sau reactia lui.In schimb daca e baiat destept prin micile tale gesturi poate sa isi de-a el singur seama ca il placi.De exemplu:ajuta-l cand are nevoie, zambeste-i chestii de genu astahappy
Succes:*

| Ally.Bee ♀ explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri, o sa incerc sa aflu cat mai multe despre el. azi am stat cat de cat de vorba... a fost cea mai draguta seara. ne uitam unul in ochii celulilalt... a fost dragut. :X sper sa ne cunoastem din ce in ce mai bine. inca o data, va multumesc.