| Andy34 a întrebat:

Salutare. Știți grupuri de telegram sau chaturi pentru persoanele care doresc sa facă uro-scato? Mă refer la acele persoane care doresc sa facă asta din plăcere nu contra cost. Mulțumesc!

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pff...nu stiam ca exista persoane care sa faca asa ceva din placere.

| FreddieM a răspuns (pentru wildthing):

Părerea mea, chiar dacă sunt banii la mijloc, nu o fac ca ii dezgusta.
Cheers

| wildthing a răspuns (pentru FreddieM):

Eu nu cunosc pe nimeni care sa faca asa ceva, dar am auzit ca exista persoane care fac asta pentru bani...asa-numitele "porta potty". Se pare ca in Dubai este cartierul general al celor care platesc pentru asta.

| Andy34 explică (pentru wildthing):

Cred că ar trebui sa fie și în Romania persoane care au acest fetiș in comun.

| wildthing a răspuns (pentru Andy34):

E peste puterea mea de intelegere cum poate cineva sa aiba un asemenea fetis.

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

Noi cei "normali" nu intelegem ca sunt si anormali cu fetishuri dezgustatoare printre noi

am si eu o pasiune de exemplu mie mi se pare normalitate dar unor timizi s-ar putea sa li se para nebunie

si anume as vrea sa particip la un bukakke cu o doamna/domnisoara adica sa-i ofer happy eventual sa fie din JAPONIAAA

https://youtu.be/W8Gosr4gdxk?feature=shared&t=50

| wildthing a răspuns (pentru Simpatic):

Fiecare cu preferintele lui, happy
dar mie nu imi place sa imi umilesc partenera de sex.

| Simpatic a răspuns (pentru wildthing):

Corect, dar acest tip de fetish il poti face unor persoane diferite de partenera, de aceea si exista o intrega industrie in Occident, unde sotii isi duc sotiile la tot felul de petreceri private de acestea deochiate, si nemtii am vazut ca practica si cei din Cehia etc

La noi insa totul este prostitutie! La noi proxenetii isi duc la hoteluri iubitele si sotiile ca sa se intalneasca cu parteneri, chiar daca raportul sexual este cam in acelasi mod, insa natura si gandurile unora care se pretind doar open-mind in RO fata de Occident sunt diferite zic

Una este sa ai fetishuri sexuale in limita normalitatii sa-i zic asa si alta este sa fii lover boy si sa-ti scoti iubita/sotia la produswinking

oricum ce am zis eu este o placere in general a barbatilor, asta cu bukakke, nu este ceva iesit din comun, nu este din latura hardcore, cea a BDSM desi uneori este asimilata cumva

nu este scato si ce idiotenii mai fac unii pe net...

| Simpatic a răspuns (pentru Andy34):

Pe partea cu "uro" m-as ocupa eu, fata de unii de pe TPU, cred ca in limbaj de cunoscatori ii zice golden shower, daca zic bine? eu as fi activ adica cel care ofera?! le-as da unora de aici din TOP ca meritawinking

| wildthing a răspuns (pentru Simpatic):

Eu nu mi-as imparti niciodata sotia/partenera cu altcineva (nu as "imprumuta-o" altcuiva)...mi se pare absolut oribila iddea...grotesca.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu-i nimic pe gratis, platesti si primesti acele servicii.

| Andy34 explică (pentru Violleta2022):

Ai face-o contra cost?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andy34):

Nu, eu personal nu as face pentru nimic in lume.
Pentru asa ceva sunt disponibile:, parasutele, prostituatele, ca de aia le platesti.