| ChrisDylan a întrebat:

Hey oameni. Stiti cumva niste grupuri de Whatsapp si de Telegram pentru persoane tinere, singure? Sau pe unde pe internet as putea sa imi gasesc o partenera, in afara de aplicatiile de dating, mai stiti si altceva?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi că mai sunt pe Facebook, grupuri, de ex
Grupul femei singure/bărbați singuri. Anunțuri matrimoniale

https://ibb.co/KWBtwCq

... dar de ce crezi că online e altfel?
Și acolo există riscul, să vă vedeti doar o singură dată, iar a doua întâlnire să nu mai existe, fiindcă nu ești ce visa...

| ChrisDylan explică (pentru floresdemayo):

Pun pariu ca sunt persoane de peste 40 de ani pe grupul asta. O sa incerc si cu ăsta, n-am nimic de pierdut, mersi de sfat oricum. Si apropo, am fost familiarizat mai mereu cu refuzul din partea fetelorlaughing, ar trebui sa fiu mai calm pentru ce e rau deja s-a intamplat, experiente de genul au fost destule. Aia e viata, n-ai ce-i face.

| ChrisDylan explică (pentru ChrisDylan):

Pun pariu ca sunt persoane de peste 40 de ani pe grupul asta. O sa incerc si cu ăsta, n-am nimic de pierdut, mersi de sfat oricum. Si apropo, am fost familiarizat mai mereu cu refuzul din partea fetelorlaughing, ar trebui sa fiu mai calm pentru ca ce e rau deja s-a intamplat, experiente de genul au fost destule. Aia e viata, n-ai ce-i face. Am recorectat.