| Daniel7799 a întrebat:

winking
Am 16 ani, iar organul meu genital masoara 16.9-17 cm in lungime, iar in circumferinta 14 cm. Desi stiu si am citit pe internet ca marimea medie e de 14 cm, iar eu ma incadrez destul de bine, avand in vedere ca va mai creste, mi se mare totusi ca nu e atat cat mi s-ar parea suficient. Probabil si din cauza tesutului adipos care il acopera putin. Deci, pentru varsta mea, e ok pentru a satisface o fata?

A doua intrebare e legata de actul sexual. Cand ma masturbez, nu dureaza mai mult de 10 minute. Sunt sigur ca atunci cand voi face sex, fiind mult mai excitat, nu va mai dura nici macar 10... Cum as putea remedia problema? Ceva exercitii, metode?
Funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1. Esti dotat mai mult decat perfect. 2. Poate vei zambi, poate ma vei injura citind urmatoarele, dar te pot asigura ca primele acte sexuale vor fi extrem de scurte, de ordinul a cateva zeci de secunde si asta in cazul fericit ca nu vei ejacula instant in momentul in care penisul tau va atinge "pasarica" fetei. Remediul va veni in timp in urma acumularii experientei si prin disparitia treptata in timp a surescitarii imposibil de evitat in cazul primelor acte sexuale.De asemenea un real ajutor poate fi existenta unei partenere unice pentru o perioada mai mare de timp.Succes.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, dimensiunea penisului tau este mai mult decat normal. Cu un asemenea penis poti satisface cea mai pretentioasa fata in materie de sex.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel7799 explică:

Remus, nu sunt complexat, dar pur si simplu sunt cuios si vreau sa aflu lucruri despre corpul meu, la varsta adolescentei fiind.
Nu cred ca tu nu ti-ai pus niciodata intrebari despre "marime" la un momentdat.winking

| CinevaCurios24 a răspuns:

1.Sper ca ai vagin.
2.Fa o funda stransa, stranguleaz-o. Nu va mai iesi nimic si te poti **** mult si bine.