| LibreOffice2012 a întrebat:

Am 19 ani, iar penisul meu masoara (in erectie) 12 cm lungime si 11 cm grosime (circumferinta). Credeti ca este suficient pentru a-mi incepe viata sexuala?

Ce marime de prezervativ trebuie sa folosesc?

Fara misto-uri, va rog!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nici o problemă, poți folosi orice prezervativ.
Media este de 11, 5-14, 5 cm
Nu este nici o problemă poți satisface fără probleme o femeie.
Poți începe fără probleme.

| LineGuide a răspuns:

11cm in grosime?! Poate 11mm... oricum ar fi, nu marimea conteaza ci... abordarea
Mult noroc!

| Ycu a răspuns:

Penisul iti creste si daca ai o viata sexuala activa inca vreo 1-2-3 cm, iar grosimea este ok, iti poti incepe viata sexuala, insa fa-o cu o femeie care o iubesti si te iubeste pentru ca altfel o sa ai mici surprize. Toate cele bune.

| GigiPleaca a răspuns:

Marime penisului te opreste pe tine sa iti incepi viata sexuala?
Imi pare sincer rau pentru tine, ar trebui sa fii mandru ca esti baiat si sa te bucuri de fiecare ocazie
in legatura cu prezervativul nu prea conteaza