| NaturalLl a întrebat:

Am o colega de clasa, si dintr-o data m-am indragostit de ea, rau. Fata e super frumoasa, bine facuta, pe gustul meu. E comunicativa fata. Dar problema e ca are prieten, si prietenul ei e baiat de politist (poate ajuta cu ceva). Ce sa fac sa ii atrag atentia, pe viitor daca se va intampla sa se desparta sa formam o relatie? Nu stiu ce sa fac in prezenta ei, e prima data cand mi se intampla, ma rosesc si la fata. Nu vreau sa le destram relatia, sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

In primul rand nu te mai gandi la ea ca la o iubita, iti faci rau si nu-si are rostul. Poti gasi alta fata care chiar sa te placa si sa va iubiti. Eu zic sa te comporti normal in preajma ei, sa o consideri prietena, atat, si daca o sa fie vreodata sa fiti impreuna, o sa se intampla si gata.

| Randomuser2000 a răspuns:

Deci asculta la mine, furi o masina si apoi printezi niste bani si mergi super tare sa te opreasca tatal lui, dar tu filmezi si apoi te oferi sa i dai mita si il filmezi, si apoi ii zici ca daca nu ii zice lu fi su sa se desparta de aia il dai la politie

| Denis2341 a răspuns:

Simpu bo$$ spuneHÂI ca ai bemveu si ca esti basti baȘtanulllll